11.sınıflar yazılıya hazırlık tarama sınavı(26 soru test) 2021-2022
11.sınıflar yazılıya hazırlık tarama sınavı(26 soru test)


Ekleyen: Bilgem Yılmaz Uygun | İndirilme Sayısı: 508| Eklenme Tarihi: 2019-10-31 | Dosya Boyutu: 890 KB

İndirilen Dosya: www.dersturkce.com-11.sinif_tarama_a_grubu_.rar
Dosyayı indirmek için geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz.

İndirdiğiniz dosyaların uzantısı DOCX, XLSX ve PPTX ise Microsoft Office 2007-2010 ile açılmaktadır.

Bu Sayfada " 11.sınıflar yazılıya hazırlık tarama sınavı(26 soru test) " adlı dosya bulunmaktadır. Download linki aktif olduğunda " 11.sınıflar yazılıya hazırlık tarama sınavı(26 soru test) " dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. " 11.sınıflar yazılıya hazırlık tarama sınavı(26 soru test) " dosyasını 20 sn'lik süre dolmasına rağmen indiremediyseniz, aşağıdaki kırık link aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
Sorun varsa en kısa zamanda düzelteceğimizden emin olabilisiniz. İlginize Teşekkür Ederiz." Dosyayı indirmek için yukarıdaki geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz "

 Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.