6.Sınıf Türkçe Genel, Özel Ve Eş-Zıt Anlam Konu Alıştırma Etkinlikleri - Ödev Kağıtları 2021-2022
6.Sınıf Türkçe Genel, Özel Ve Eş-Zıt Anlam Konu Alıştırma Etkinlikleri - Ödev Kağıtları


Ekleyen: Ziyaretçi | İndirilme Sayısı: 7| Eklenme Tarihi: 2021-10-12 | Dosya Boyutu: 10 KB

İndirilen Dosya: www.dersturkce.com-TUrkCe_Genel,_Ozel_Ve_ES_Anlam_Konu_Etkinlikleri.rar
Aşağıda verilen kelimeleri özelden genele doğru sıralayınız. Aşağıda verilen kelimeleri genelden özele doğru sıralayınız. Aşağıda verilen kelimelerin eş anlamlılarını boş kısma yazınız. Aşağıda verilen kelimelerin zıt anlamlılarını boş kısma yazınız.
Dosyayı indirmek için geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz.

İndirdiğiniz dosyaların uzantısı DOCX, XLSX ve PPTX ise Microsoft Office 2007-2010 ile açılmaktadır.

Bu Sayfada " 6.Sınıf Türkçe Genel, Özel Ve Eş-Zıt Anlam Konu Alıştırma Etkinlikleri - Ödev Kağıtları " adlı dosya bulunmaktadır. Download linki aktif olduğunda " 6.Sınıf Türkçe Genel, Özel Ve Eş-Zıt Anlam Konu Alıştırma Etkinlikleri - Ödev Kağıtları " dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. " 6.Sınıf Türkçe Genel, Özel Ve Eş-Zıt Anlam Konu Alıştırma Etkinlikleri - Ödev Kağıtları " dosyasını 20 sn'lik süre dolmasına rağmen indiremediyseniz, aşağıdaki kırık link aracılığıyla bize iletebilirsiniz.
Sorun varsa en kısa zamanda düzelteceğimizden emin olabilisiniz. İlginize Teşekkür Ederiz." Dosyayı indirmek için yukarıdaki geriye sayım işleminin bitmesini bekleyiniz "

 Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece dersturkce.com'a aittir. Sitemizde yer alan dosya ve içeriklerin telif hakları dosya ve içerik gönderenlerin kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır. Telif hakkına sahip olan dosyaları lütfen iletişim bölümünden bize bildiriniz. Dosya 72 saat içerisinde siteden kaldırılır.Telif Hakkı Hakkında|Editör, ziyaretçi ya da üyelerimiz tarafından eklenen hiç bir içerikten dersturkce.com sorumlu değildir.İLETİŞİM:dersturkcem@gmail.com
Sitemiz hiçbir şekilde kar amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.